Aktuality středisko

Setkání skautských generací

Skauti a skautky srdečně zvou každého kdo chodil do skautu v Otrokovicích na setkaní všech skautských generací při příležitosti 90 let od vzniku skautingu v Otrokovicích⚜ !

Byli jste ve skautu v devadesátkách a třeba jen chvíli?
Chodili jste do skautu v období roku 68′?
Zažili jste ještě Pepu Šivela?
Pamatujete si na tábory u Nedašova?
Vzpomínáte na klubovnu ještě před povodní?
Znáte Medvěda jen jako vedoucího střediska?

Ať je vám 30 nebo 90, ať jste byli ve skautu vedoucí nebo jako děti, setkání je pro každého kdo chodil do skautu v Otrokovicích!
Dejte vědět všem svým přátelům ze skautu a potkejte se tady 🥳

Setkání se uskuteční v sobotu 27. dubna 2024
otevíráme v 10 hodin, akce probíhá celý den, až do večera, přijít můžete kdykoli.

🤹 Děti můžete vzít s sebou, zábavu si tam najdou
⌛ Přijít můžete kdykoli, ne nutně v 10, kdy setkání otevíráme
🗃️ Přineste z domácího archivu skautské fotky, videa nebo kroniky. Zdigitalizujeme 😉

Místo konání je samozřejmé – skautská klubovna na Baťově, na ulici K. Čapka (https://mapy.cz/s/bopujuruzo)

Na co se můžete těšit?

• zrekonstruovaná klubovna – poznejte, jak teď vypadá nová klubovna z roku 1998, která ještě za posledních 6 let prošla velkou rekonstrukcí
  • prohlížení kronik – zavzpomínejte nad kronikami a dalšími zajímavostmi, které jsme našli v klubovně a které vám připomenou, jaké to bylo, když jste chodili do skautu vy
  • fotky a videa – ani je nestihnete všechny prohlédnout, budou papíře na obrazovce nebo na plátně a máme jich spoustu
  • táborák s opékáním – nic si nosit nemusíte, všechno bude připraveno
  • noví skauti – poznáte, kdo je dneska vedoucí a kdo se o středisko a oddíly teď stará
  • staří známí – dlouho jste se neviděli? Tady je ta možnost 😉
  • hry a zábava pro každého – připravujeme něco pro zabavení všech, i těch nejmenších.

Občerstvení
Bude připraveno opékaní špekáčků a nemusíte si nic nosit. Špekáčky, pečivo, kečup, hořčice a zelenina bude na místě. Opékaní budeme směřovat k času oběda a večeři.
Během celého dne bude k dispozici drobné občerstvení a dostatek pití.

Dotazy? Ozvi se Medvědovi:
tel.: 777335916
email: petr.medved.foltyn@skaut.cz