Jarní úklid

Jaro už je snad za dveřmi a čerstvý vzduch bude potřeba pustit do všech koutů naší skautské klubovny i jejího okolí.
Přijďte nám proto prosím v sobotu 16. 3. 2024 pomoct s jarním úklidem a k tomu si za odměnu opéct špekáček.
Budeme rádi za každé Vaše pomocné ruce, činností máme opravdu pro každého! Podrobnější informace budou později tady i v události na našem Facebooku.

– celý den už od 9:00 budeme zvelebovat naši klubovnu a její okolí, dělat velké pořádky a opravovat, co se dá
– s přestávkou na oběd pracujeme cca do 17 hodin odpoledne, podle situace. Navazovat bude herní večer.
– připojit se k nám můžete kdykoliv během dne
– v případě nepěkného počasí se akce koná pouze uvnitř klubovny s omezeným programem
– jídlo: pití a drobné občerstvení po celý den zajištěno, oběd si přineste dle své chuti (dá se ohřát) nebo můžete využít oheň a dát si špekáčky, které budou k dispozici

1. Protože chceme symbolicky odměnit ty, kteří přijdou na brigády, rozhodli jsme se, že za účast rodiče na každé brigádě vzniká sleva 50,-Kč na příští členský poplatek dítěte (1 dítě=jedna sleva).

2. V tomto roce se bude konat ještě nejméně jedna velká brigáda, tradičně na podzim. Během roku se pak koná nespočet malých brigád. O termínech a rozsahu brigád Vás budeme průběžně informovat.

Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, neváhejte se nám ozvat

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Autor: Petr Foltýn - Medvěd

vedoucí střediska